تائید
فروش مسکونیآپارتمان148متر طبقه دوم 17شهریور زیر قیمت دیزاین شده لوکس

148متر طبقه دوم 17شهریور زیر قیمت دیزاین شده لوکس

2 روز پیش در هفده شهریور نیشابور

متراژ
148
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏10,360,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خالق زیبایی ها
مشخصات ملک فوق به شرح ذیل می باشد:
متراژ 148 متر
واقع در 17شهریور
زیر قیمت منطقه و قابل مذاکره
دیزاین شده بسیار لوکس
با استفاده از متریال درجه یک هم در ساخت و هم نصبیجات
سه خواب استاندارد
انتخابی عالی برای سکونت در آرامش
طبقه دوم از دو طبقه
فول امکانات(پارکینگ سندی انباری بزرگ آسانسور 6 نفره)
برای راهنمایی و بازدید ملک تماس بگیرید
بنده یزدان براتی مشاور و همراه شما در مسکن معروف