تائید
فروش مسکونیآپارتمان148متر3خواب/نیکنام زینتی افخم/فول

148متر3خواب/نیکنام زینتی افخم/فول

1 هفته پیش در دلگشا

متراژ
148
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏20,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,824,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⭐️بنام یگـانه معمار هـستی⭐️

⚜️⚜️امـلاکــ یـاران مـهـدی⚜️⚜️

✔پارکینگ ✔️آسانسور ✔️بالکن✔️2خواب مستر
✔️پکیج+رادیاتور+شیرآلات اهرمی
✔️کابینتMDF+هود+گاز رومیزی
✔️کف سرامیک+کمد دیواری

☑️لوکیشن زیر آگهی لوکیشن واحد می باشد

✨آدرس واحد:خیابان زینتی افخم نرسیده ب خیابان محبی…

⚜️⚜️قویترین و فعالترین دفتر املاک درمنطقه⚜️⚜️

⭐️ارائه فایل هـای اکازیون منطقه مناسب سلیقه شما⭐️

آدرس دفتر:پیروزی،کندرو امام علی،بعد از بلوارنیکنام، خضرایی غربی پلاک 17
⚜️امـلاکـ یـاران مـهـدی⚜️

⚜️⚜️مشاور شما:دارابی⚜️⚜️