تائید
فروش مسکونیآپارتمان148مترطبقه2/جنوبی/2خواب/ویوابدی/خ فردوس باغ غدیر

148مترطبقه2/جنوبی/2خواب/ویوابدی/خ فردوس باغ غدیر

2 روز پیش در مهرآباد

متراژ
148
ساخت
1388
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏121,621,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
8
⚜️ گروه مشاورین املاک آینده ⚜️

❗️فایل بدون مشابه نسبت به قیمت در منطقه میباشد ❗️

✅️آپارتمان 148 متر دو خوابه نوسازی صفر تا صد شده است
✅️نور عالی جنوبی
✅️دارای ویو ابدی جنگلی
کلا 8 طبقه هر طبقه 3 واحدی
✅️کف سرامیک/پکیج و کابینت هایگلاس
✅️فول امکانات/نگهبانی/لابی/رمپ
✅️کلا 5 طبقه هر طبقه تک واحدی
✅️نقشه در خور تحسین و تمجید
✅️محله ای دنج/سرسبز/اعیان نشین
✅️قیمت نسبت به قیمت کارشناسی شده منطقه بدون مشابه میباشد

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _

کارشناس ومشاوره شما:امیر ناظمی

_ _ _ _ _ _ _

بهترین و مجرب ترین کادر املاک درمنطقه✔️

❗️فروش یا خرید ملک را با هر بودجه و یا توانی به ما بسپارید و در کم ترین زمان ممکن به هدف و خواسته ی خود دست پیدا کنید ❗️