تائید
فروش مسکونیآپارتمان149متر 3خواب ویلایی ویودار واقعی نوساز کلیدنخورده

149متر 3خواب ویلایی ویودار واقعی نوساز کلیدنخورده

21 ساعت پیش در فاز 4

متراژ
149
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,872,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
به نام خداوند جان و خرد *** کزین برتر اندیشه برنگذرد
خداوند نام و خداوند جای *** خداوند روزی ده رهنمای

**** مشاور شما : حمید ورمقانی ****
((( کارشناس ارشد حقوق و وکیل دادگستری )))

149 متر نوساز
و کلید نخورده
3 خواب

سیستم اطفای حریق
فاز4 محله 3
تاپ لوکیشن ترین نقطه فاز 4
دسترسی عالی و کم نظیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

** نوشتن قرارداد در حضور وکیل پایه یک دادگستری **

برای مشاهده سایر آگهی های بنده ، لطفا اسم بنده رو ( حمیدورمقانی ) توی دیوار پردیس سرچ کنید و تنوع آگهی ها رو ببینید

** لوکیشن آگهی مربوط به خود ملک می باشد **