تائید

14متر مغازه پاساژآتن

1 روز پیش در کوچصفهان

متراژ
14
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏1,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,000,000 تومان
با سلام و وقت بخیر
مشاور املاک قانون
لطفا پس از دیدن آگهی دلخواه خود کد آن را
یادشت کنید و از طریق واتساپ یا روبیکا
برایمان بفرستید تا گروه مشاور املاک قانون
فایل کامل کد را برایتان ارسال کنند
14متر مغازه
کف سرامیک
سقف گج
طبقه اول
انشعابات نصب
مدارک سندو سلسله مراتب مربوط به آن
یک مکان امن و دسترسی مناسب
نظر براینکه املاک قانون داری پروانه از اتحادیه رشت بوده و بابت تایید سلسله مدارک مالکیتی و آموزش لازم رو دیده تا شما مطمعن و خاطرجمع ملک دلخواهتان را انتخاب و خرید کنید