تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر // 11 سال ساخت // تک واحدی

150 متر // 11 سال ساخت // تک واحدی

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
150
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏57,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏380,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام خدا⚜️

150 متر بدون کوچکترین پرتی و پلان مهندسی شده

سه خواب بزرگ با یک خواب مستر

بهترین طبقه

نورگیری از شمال و جنوب

لوکیشن دنج و محبوب

حتما قبل خرید از این واحد دیدن فرمایید

مشاور شما:آقای معتمدی