تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر 2 خواب ( ویو ابدی ، فول مشاعات) سازه برند

150 متر 2 خواب ( ویو ابدی ، فول مشاعات) سازه برند

1 هفته پیش در سپهر

متراژ
150
ساخت
1404
قیمت کل
‏73,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏486,666,000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
11
سازه ای منحصر به فرد از سازنده مطرح منطقه

150 متر 2 خواب
سالن بزرگ بدون کوچکترین پرتی ، ارتفاع سقف 3
پنجر های تمام قد همراه با ویو ابدی بدون مشرف
خواب های بزرگ و استاندارد + کلوزد
تراس قابل چیدمان و کاربردی

ورودی از لابی مجلل با ارتفاع سقف 10
3 شیفت لابی من _ سـرایداری مـقیم
فول مشاعات هتلینگ ، امکانات رفاهی بی نظیر

شرایط پرداخت ویژه..!!! جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

حسین گرامی مشاور تخصصی سازه های لوکس در منطقه
با افتخار همراه شما عزیزان هستیم حتـی ایام تـعـطیـل
املاک بزرگ کیان