تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر / 3 خواب / قیمت استثنایی / کریم آباد

150 متر / 3 خواب / قیمت استثنایی / کریم آباد

13 ساعت پیش در تنکابن

متراژ
150
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏15,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,000,000 تومان
طبقه
2
150 متر 3 خواب 1 خواب مستر

ساختمان سازنده به نام و برند

بسیار خوش نقشه و نورگیر

دسترسی عالی

خرداد ماه تحویل

با پنجره های بزرگ و آفتاب گیر

مشاور خرید و سرمایه گذاری خانم مجدی

هلدینگ املاک بزرگ کاسپین

با بیش از 35 سال سابقه در تهران در دو شعبه های جردن و نیاورون

و تنکابن کریم اباد و جمهوری