تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر 3 خواب ، ویو ابدی و بدون مشابه

150 متر 3 خواب ، ویو ابدی و بدون مشابه

13 ساعت پیش در دروس

متراژ
150
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏51,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏340,000,000 تومان
طبقه
5
{بنام یگانه خالق هستی }
مشخصه ی ملک

150 متر 3 خواب خوش نقشه بدون پرتی
5 طبقه ی تک واحدی کل طبقات موجود می باشد
سالن پرده خور غرق در نور مستقیم ( نور شمال و جنوب )
تراس قابل چیدمان روبه باغ
فول امکانات ( پارکینگ ، انباری ، آسانسور )
9 متر انباری
سالن اجتماعات
ویو ابدی بدون مشرف
ملک شخصی ساز
بازدید = خرید
=======================================
سند بدون ریشه و آماده ی انتقال
مالک فروشنده ی واقعی
کارشناس ملکی منطقه ی 1 ، 3
زارع