تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر ابوذر غفاری /تک واحدی /فول خوش نقشه/navab

150 متر ابوذر غفاری /تک واحدی /فول خوش نقشه/navab

1 هفته پیش در احمدآباد

متراژ
150
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
‏21,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏146,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
خدایا شکرت ❤️

رئوف زاده هستم کارشناس خرید و فروش آپارتمان و ( ویلایی) در منطقه 1
————————————————————
150 متر (ابوذر غفاری )

تک واحدی
( فول )
پارکینگ اختصاصی و جای پارک اضاف

( خیابان جزو تاپ ترین خیابان های ابوذر )
لوکیشن قوی )
——————————————————————————————
3 خواب
مستر
کف سرامیک
کابینت ام دی اف
متریال خوب
کم واحد
و خوش عرصه
زمین 250 متر
حدود 80 متر عرصه
که این خیلی ارزشمند هست
3 طبقه تک واحدی
قابلیت وام مسکن
قابلیت رهن تا 2 میلیارد
—————————————————————————————
خریدار واقعی تماس بگیرد )
موارد مشابه در منطقه موجود می باشد
—————————————————————————————
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

خرید و فروش آپارتمان در منطقه 1 در 72 ساعت کاری با قیمت کارشناسی ما تضمینی ✌️

املاک نواب بین ابوذر 22 و 24