تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر بی نظیر . دونبش . ویو ابدی

150 متر بی نظیر . دونبش . ویو ابدی

14 ساعت پیش در ساماندهی

متراژ
150
ساخت
1403
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,666,000 تومان
طبقه
1
♻️ 150 متر نوساز / ویو پارک / دونبش

☑️ تاپ لوکیشن منطقه . امنیت و آرامش عالی

☑️ سالن بسیار وسیع . خوش چیدمان . غرق نور

☑️ هر دو خواب نورگیر . فول کمد دیواری

☑️ فضای آشپزخانه باز . مورد پسند بانوی خانه

☑️ ورودی فاخر . لابی شیک . پنچره ها قدی

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

✅ کارشناس فروش منطقه : سعید ابراهیمی

♻️ املاک بزرگ عامری ♻️