تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا150 متر ویلایی دو طبقه شهرک امام رضا مهدی آباد

150 متر ویلایی دو طبقه شهرک امام رضا مهدی آباد

11 ماه پیش در کیانمهر

متراژ
150
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150
قیمت کل
1٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬533٬000 تومان
✅ زیر قیمت منطقه فروش فوری

⚡ 80 متر زمین ملک

⚡ 80 متر واحد همکف و 70 متر واحد اول

⚡پارکینگ و حیاط

⚡️دو طبقه راه جدا و فول امکانات

⚡️هر طبقه دارای یک خواب و آشپزخانه و پذیرایی

⚡️ هر طبقه دارای کولر آبی و آبگرمکن

⚡️ کابینت معمولی

⚡ انشعابات کامل و مجزا

⚡️ دسترسی به مراکز خرید و امکانات رفاهی

⚡️ لوکیشن : مهدی آباد - شهرک امام رضا - هشت متری دوم

♻️ املاک بختیاری ♻️

فایل های مشابه برای خرید و فروش ، رهن و اجاره مطابق با بودجه شما موجود است .
پاسخگویی 24 ساعته
ثبت و رسیدگی به فایل های شما در اسرع وقت انجام میشود .

⚠️ آدرس املاک : انتهای کیانمهر - باسکول - بلوار امام رضا - خیابان درخشان - نبش کوچه شقایق