تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر / کلیدنخورده / مدرن

150 متر / کلیدنخورده / مدرن

22 ساعت پیش در فرهنگ

متراژ
150
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏26,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏174,000,000 تومان
طبقه
4
واحد صفر دانش اموز

شمالی تک واحدی

فول مدرن

فول امکانات

متریال درجه یک

املاک اریا نبش دانش اموز 20/شهاب ملک