تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متری/ بسیار تمیز/ صفر / جلال آل احمد

150 متری/ بسیار تمیز/ صفر / جلال آل احمد

1 هفته پیش در شهید رضوی

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏193,333,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
«آپارتمان فوق العاده با طراحی حرفه ای»
_______________________________________________
آپارتمان 150 متر
تک واحدی
صفر
آشپزخانه ویو دار و تراس سر آشپزخانه
تاپ لوکیشن
3خواب
سیستم صوتی نصب
روف گاردن
5 طبقه به فروش میرسد
از طبقه 1 تا 5
_______________________________________________
⚜ مشاور ملکی شما خانم سرائی ⚜
⚜ املاک کارگزار ⚜