ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
150 متری/سه خواب/پنت 100 مترحیاط/نوساز فول/قایمیه
150 متری/سه خواب/پنت 100 مترحیاط/نوساز فول/قایمیه
2 روز پیش در شهرک قائمیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
12,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
85,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨ به نام خالق زیبایی ها ✨
⚜ فروش آپارتمان 150 متری سه خواب
⚜ 100 متر حیاط اختصاصی طبقه اخر پنت
⚜ دو واحدی
⚜ پارکینگ باکس اختصاصی تک فرمان ریموت مجزا
⭐️ سالن پرده خور
⭐️ خوش چیدمان مربع
⭐️ نورگیر عالی در تمام فضا
⭐️ دسترسی سریع به امکانات شهری
✅ 400 م بابت تحویل
✅ 400 م بابت سند
✅ تخفیف برای پرداختی خوب
✔️ املاک سناتور ✔️
«⚜ یـاسـیـن رجــبـی ⚜»
☎️ اطلاعات بیشتر و بازدید تماس...!
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت