تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متری نوساز کلید نخورده فول شاخه اصلی

150 متری نوساز کلید نخورده فول شاخه اصلی

1 هفته پیش در فردیس

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏18,000,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام خدا ⚜️

✅️150 متر 3 خواب
✅️طبقه اول
شمالی رو به نما
✅️ساختمان 15 واحدی
✅️سازه ای شیک و عالی
✅️از سازنده بنام منطقه
✅️داخل واحد فول دیزاین
✅️کابینت نئوکلاسیک
✅️پارکینگ و انباری
✅️فول امکانات
✅️نورگیر و خوش نقشه

❌️مبلغ 2 میلیارد قابلیت رهن واحد ❌️

️آدرس دفتر : فردیس بلوار امام رضا نبش خیابان نوبهاری مسکن بزرگ عصرنوین️