تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متری / کلید اول

150 متری / کلید اول

1 هفته پیش در کوی سعدی

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,666,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
7
150 متر سازه ای بی نظیر
خوش ساخت و نقشه بدون پرتی
متریال درجه یک
کف سرامیک 100*100
کابینت اشپزخانه Hi Glass
3 خواب با کمد دیواری و (دو خواب مستر)
تراس بزرگ و کاربردی
شوفاژ و رادیاتور (در سالن و اتاق خواب ها)
سالن بزرگ با نورپردازی

واحد در مرحله سفیدکاری و تاریخ تحویل (شهریور ماه) در پیش خرید شما قید میشود

لطفا خریداران واقعی برای بازدید پیام دهند