تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر/ 3خواب/خیابان اردیبهشت/ اکازیون

150متر/ 3خواب/خیابان اردیبهشت/ اکازیون

21 ساعت پیش در هروی

متراژ
150
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏386,666,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
پکیج
⚜️150 متر⚜️
⚜️3 خواب⚜️
⚜️لابی شیک و لاکچری ⚜️
⚜️4 سال ساخت ⚜️
✅تسویه یک هفته ای✅
✅ سند تک برگ✅
کارشناس شما بابک
فقط تماس پاسخگو هستم
____________________________
املاک سیب با دارا بودن تنها جواز تخصصی درجه یک در منطقه 4، ارائه دهنده کامل ترین خدمات ملکی می باشد.
____________________________