تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر تک واحدی / جنوبی / فول امکانات / واوان

150متر تک واحدی / جنوبی / فول امکانات / واوان

1 هفته پیش در شهرک واوان

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏9,740,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,933,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و عرض ادب

⚜️⚜️⚜️آقای مهدی کارگر⚜️⚜️⚜️

✅150 متر 3 خواب
✅فول امکانات بسیار مدرن و شیک
✅جنوبی غرق در نور
✅به دلیل بر عریض زمین پذیرایی بسیار بزرگ و دلباز
✅مشاعات تماما سنگ و طراحی شده
✅نمای رومی
✅لوکیشن دنج و عالی
✅جهت کسب اطلاعات کامل و بازدید تماس بگیرید

⚡از لحظه بازدید تا تنظیم سند همراه شما هستیم⚡

✅جهت خرید آپارتمان در متراژ و قیمت های مختلف همین حالا تماس بگیرید✅

خرید ، فروش ، رهن و اجاره
مشارکت در ساخت زمین و کلنگی شما

✅جهت فایل نمودن و فروش سریع آپارتمان خود تماس بگیرید✅در خدمت شما هستیم✅

⚡املاک بزرگ آراد⚡