تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر تک واحدی پارکینگ آسانسور/ وکالتی

150متر تک واحدی پارکینگ آسانسور/ وکالتی

3 روز پیش در کشاورز

متراژ
150
ساخت
1405
قیمت کل
‏6,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,266,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام.
✅️عرض 8 متر-طبقه سوم - سه خواب - فول امکانات
✅️هر سه خواب کمد دیواری -حمام مستر
✅️کابینت چوب بهترین متریال -میز تی وی -کلوزت
✅️گرمایش پکیج رادیات-سرمایش کولرگازی و آبی
✅️ساختمان خلوت کلا 6 واحد -تک واحدی -دوسرنور
✅️پارکینگ- آسانسور-انباری
✅️بافت نوسازبلوارکشاورز آینده دار رو به پیشرفت
✅️بازدید با هماهنگی

((لطفا بنگاهی تماس نگیرید همکاری نداریم))