تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر/دو کله/لوکس و هوشمند/کوچه مشکی

150متر/دو کله/لوکس و هوشمند/کوچه مشکی

3 روز پیش در همدان

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏32,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏216,666,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ارادتمند دباغیان هستم تسهیلگر و همراه شما در امور ملکی منطقه یک.

✨️بهترین واحد منطقه در بهترین طبقه✨️

☎️برای هماهنگی بازدید این واحد بینظیر تماس بگیرید☎️

دیگه دنبال خونه نگرد کلید خونت اینجاست