تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر پارکینگ سندی/نوساز دیزاین شده/فاز 1 اندیشه

150متر پارکینگ سندی/نوساز دیزاین شده/فاز 1 اندیشه

4 ساعت پیش در شهر‌زیبا

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,133,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️به نام خدا ⚜️

⚜️گروه پرشین ما همراه شماست تا با هر نقدینگی شمارا صاحب خونه کنیم⚜️

⚜️جهت رفاه حال شما عزیزان تمامی امور وام و رهن به عهده ما می باشد⚜️

⚜️مشخصات ملک⚜️
‼️فول امکانات نوساز‼️
⚜️150متر
⚜️طبقه 3
⚜️3 خواب تخت خور
⚜️رو به نما
⚜️خوش نقشه
⚜️پارکینگ سندی/آسانسور/انباری

‼️چیزی که هیچ وقت ارزششو از دست نمیده ملک هستش ، پس هرچه زودتر دست ب کار شو‼️

⤵️⭕️نقدینگی لازم با کسر 880وام +1میلیارد رهن⭕️
‼️11٫120٫000٫000‼️

‼️‼️⚜️قیمت کل« 13٫000٫000٫000⚜️

⚜️مشاور شما در امور ملکی« خانم محمودی »⚜️