ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
150متر3خواب/روبه خیابان/10واحدی/کلیدنخورده/شیک
150متر3خواب/روبه خیابان/10واحدی/کلیدنخورده/شیک
4 روز پیش در باغستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
110,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحدی خوش نقش بدون پرتی
لوکیشن دسترسی عالی بالای میدان
عکس های خود واحد میباشد
کلید موجود
10 واحدی بدون دیوار مشترک
جنوبی رو به خیابان بدون مشرف
نوساز کلید نخورده
1 میلیارد کم سند تا برج 6
قابلیت رهن 2 میلیارد
فقط فقط با مبلغ 13/500 میلیارد صاحب این خانه شوید
2 تا بالکن بزرگ
3 خواب کمد
خواب مستر
سرمایش گرمایش داکت اسپیلت
کمد دیواری و روشویی و شیراالات نصب هستن
150 متر 3 خواب
طبقه 1
نما مدرن شیک نورپردازی در شب
لوکیشن عالی واحد زیر قیمت منطقه
پنجره از کف
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت