تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متری/3خواب/تکواحدی/آماده نشستن/قانع

150متری/3خواب/تکواحدی/آماده نشستن/قانع

2 هفته پیش در صدف

متراژ
150
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏9,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,666,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی
تعداد کل طبقات
5
بوم، جایی که اعتماد به آرامش میرسه!

مشاور مربوطه آقای قاسمی
------------------------------------
مشخصات آپارتمان 
متراژ:  150متر 
تعداد خواب:  3 خواب 
سرویس / حمام: ایرانی
طبقه / تعداد طبقات:  3 از 5
پارکینگ: دارد
انباری: دارد
آسانسور: دارد
سال ساخت: 93
سند: شش دانگ ملکی
------------------------------------
موارد مشابه موجود میباشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.