تائید
فروش مسکونیآپارتمان150نوساز3خواب مهندسی پارکینگ بدونمزاحم مطهری هنرور

150نوساز3خواب مهندسی پارکینگ بدونمزاحم مطهری هنرور

2 هفته پیش در شهید هنرور

متراژ
150
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏7,545,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,300,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
150  متر نوساز 2 مهندسی ساز
3خواب تکواحدی فول

♧ طبقه5
♧ با آسانسور

♧♧♧♧ پارکینگ بدون مزاحم♧♧♧♧

♧ شوفاژ وپکیج نصب
♧8مترحاشیه
♧میلان10متری
♧نما تراورتن
♧2ساله
♧3خواب
♧2سرویس حمام
♧سازنده درجه1
♧انباری مجزا
♧ کمددیواری
♧تراس
♧امتیازات  کامل مستقل
♧قولنامه و مدارک دست اول باوکالت محضری