تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه151 متر تجاری/ ملک سه بر / تاپ لوکیشن پونک

151 متر تجاری/ ملک سه بر / تاپ لوکیشن پونک

2 هفته پیش در پونک

متراژ
151
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏300,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,986,754,000 تومان
با سلام و احترام ؛

 ⚜️ قویترین و کاملترین فایلینگ زیر قیمت منطقه ⚜️

⚜️ 151 متر تجاری مناسب مشاغل مختلف در یکی بهترین لوکیشن های پونک

⚜️ ملک سه بر

⚜️ نبش چهار راه پرتردد و پاخور عالی

⚜️ فرصت و شرایط عالی جهت سرمایه گذاری

⚜️ قسمتی از مبلغ قابل تهاتر با ملک مسکونی در منطقه

فایل های مشابه و متناسب با سلیقه و بودجه شما موجود می باشد، فقط کافیست تماس بگیرید.

کارشناس و مشاور تخصصی امور ملکی : اصغری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک ایران زمین شعبه۲