تائید
فروش مسکونیآپارتمان151متر،3خواب،2ساله،تک واحدی،ویو ابدی

151متر،3خواب،2ساله،تک واحدی،ویو ابدی

16 ساعت پیش در سردار جنگل

متراژ
151
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏45,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏298,013,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⭕⭕⭕به نام خدای روزی دهنده⭕⭕⭕

✅فایل کاملاً شخصی و واقعی
اگر به دنبال ترکیبی از نور و نقشه بی نقص هستید
این واحد برای شماست

‼️‼️‼️2 ساله واقعی

151 متر تک واحدی
3 خواب کاربردی بزرگ با کمد دیواری
واحد 3 بر ( از 3 طرف نورگیر) دارای 7 تا پنجره
طبقه پنجم دارای چشم اندازی ابدی
سازه بی نظیر از سازنده ی به نام منطقه 5

قابلیت رهن تا 5 میلیارد
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید
مشاور شما امیرعلی