ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
152 متری نو ساز کلید نخورده فوق لاکچری تک واحدی
152 متری نو ساز کلید نخورده فوق لاکچری تک واحدی
1 روز پیش در فاز 3
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
152
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
17,330,000,000 تومان
قیمت هر متر
114,013,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشخصات ملک
152 متری نوساز
کلید نخورده
تک واحدی
فول دیزاین
واحدی فوق لاکچری
بهتربن نقطه شهرک صدف
سازنده برند
3 خواب
1خواب مستر
........... ....... .............
بهترین فایلهای منطقه رو از ما بخواهید
⚜️دپارتمان پلاک
⚜️مدیریت جناب کلوندی
⚜️کارشناس شما خانم لازمی
تراس بزرگ
سند آماده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت