تائید
فروش مسکونیآپارتمان152م طبقه 4 لوکشن برتر 3خواب ویو خوب

152م طبقه 4 لوکشن برتر 3خواب ویو خوب

8 ساعت پیش در ایوانک

متراژ
152
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
‏53,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏348,684,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
به نام یگانه خالق هستی
امیدوارم برگ زرینی باشیم در معاملات شما
152متری
3خواب
طبقه 4
پارکینگ انباری آسانسور بالکن
800متر زمین
100متر قدرالسهم
سند تک برگ
فروشنده واقعی
اطلاعات بیشتر را در تماس جویا شوید