تائید
فروش مسکونیآپارتمان152متر / 5خیابان ابتدایی اعیان غربی / pسندی باکس

152متر / 5خیابان ابتدایی اعیان غربی / pسندی باکس

2 سال پیش در اهواز

متراژ
152
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬657٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
Paydar Real Estate                  
                                   *****                            
              New Home , New Memories         

------------------------------------------------

✅ 152 متر بینظیر و اکازیون منطقه
✅ پلانی کم یاب و خاص فول دیزاین شده
✅ آشپزخانه فول کابینت اتریشی طرح پولیش
✅ سه خواب کینگ سایز ( رویال مستر )

✓ نما مشاعاتی در قامت تحسین و چشم نواز
✓ لوکیشن اعیان و خاص برای خاص و سخت پسندان
✓ سازنده ای با رزومه کاری های درخشان
✓ پارکینگ سندی Box

------------------------------------------------

کارشناس فروش : امیرحسین زارع

------------------------------------------------

✔️ مشاورین املاک پایدار✔️
وهابی نبش خیابان 14غربی کیانپارس