تائید
فروش مسکونیآپارتمان152متر سندی استراکی شمالی (فول امکانات)

152متر سندی استراکی شمالی (فول امکانات)

1 روز پیش در باغستان

متراژ
152
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,868,000 تومان
طبقه
2
مناسب برای سرمایه گذاری ▶️
پارکینگ سندی آسانسور و انباری ▶️
طبقه دوم جنوبی جنوبی ⭕
سالن پرده خور ⭕
سرویس ایرانی و فرنگی ▶️
سال ساخت 1397▶️
مستاجر 10روز دیگه تخلیه ⭕
بازدید بعد از ظهر ⭕
موقعیت ملک اشتراکی شمالی گلستان 22▶️
همکار به هیچ عنوان تماس نگیرید▶️