ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
152متری/پروژه شکیل/اقساط بلند مدت/بلوار کرمانشاه
152متری/پروژه شکیل/اقساط بلند مدت/بلوار کرمانشاه
17 ساعت پیش در شهرک علم و فناوری
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
152
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
8,360,000,000 تومان
قیمت هر متر
55,000,000 تومان
طبقه
11
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
20
152 متری لوکس و کاربردی
پروژه ای فاخر با تمامی امکانات هتلینگ
سونا استخر جکوزی
لابی لابی من 24 ساعت
اقساط بلند مدت
همراه با وام ساخت تا 1 میلیارد تومان
قرارد محضری تمامی مدارک و اسناد قابل استعلام
برای اطلاعات بیشتر باشماره کارشناس ارشد پارسا حامدی تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت