تائید
فروش مسکونیآپارتمان153 متر آپارتمان سه خواب / مرکز شهر

153 متر آپارتمان سه خواب / مرکز شهر

2 هفته پیش در بیدآباد

متراژ
153
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,986,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کد ملک : 16591

ـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩ

با ایلیانو به رویاهات فکر کن

با شماییم تا تحقق آرزوهایتان ♡

ـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩـ8ـﮩ

☣ یک واحد آپارتمان 153 متری
3 خواب
طبقه دوم بدون آسانسور
تاپ لوکیشن
پلاک چهارم خیابان
لوکیشن و موقعیت عالی
قیمتی فوق العاده
مناسب برای یه سرمایه گذاری ایده آل
فروشنده واقعی
سند 6 دانگ ☣

══════════════════

بهترین و خوش قیمت ترین هارو از ما بخواهید

به دلیل مشغله کاری از پاسخ به پیام معذوریم