تائید
فروش مسکونیآپارتمان153 متر رو به آفتاب تجهیز کلید نخورده

153 متر رو به آفتاب تجهیز کلید نخورده

3 روز پیش در باغستان

متراژ
153
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,771,000 تومان
طبقه
4
زیر قیمت منطقه
153 متر
نوساز کلید نخورده
3خواب
خواب مستر
سازه برند
لابی مجلل
رو به آفتاب
با قابلیت 2 پارکینگ سندی
انباری سندی
بالکن بزرگ قابل چیدمان
آسانسور گلد
سرایدار مقیم 24 ساعته
مشاعات بینظیر
بسیار خوش نقشه
غرق در نور و آفتاب
سالن سرتا سر پرده خور
موقعیت مکانی و دسترسی عالی
دیزاین شده
کناف و نورپردازی،نقاشی
کابینت های گلس ترک،اسپیلت،پکیج،گاز رو میزی،هود لمسی و...
افشین فرجی
املاک آرسیس