تائید
فروش مسکونیآپارتمان153 متر زیر قیمت خط یک دریا برج فوق LUXURY

153 متر زیر قیمت خط یک دریا برج فوق LUXURY

8 ساعت پیش در بابلسر

متراژ
153
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏25,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,359,000 تومان
طبقه
بالاتر
تعداد کل طبقات
30
❗️❗️❗️فوری فوری فوری️️️❗️❗️❗️

️️️❗️❗️فرصت بسیار طلایی برای سکونت و منطقه️️️❗️❗️

❗️❗️❗️ ویو ابدی دریا❗️❗️❗️

153 متر ✅
3 خواب✅
9 طبقه✅
2 واحدی✅

و…..✅

کلی توضیحات شنیدنی دیگر که با شما عزیزان یکی یکی مرور میکنیم❗️

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید ☎️

⚜️کارشناس امور ملکی شما⚜️دانیال ⚜️
⚜️کارشناس دفتر املاک خوش یمن⚜️