تائید
فروش مسکونیآپارتمان153 متر کلید نخورده/ کلاهدوز زوج/ تک واحدی

153 متر کلید نخورده/ کلاهدوز زوج/ تک واحدی

1 روز پیش در کلاهدوز

متراژ
153
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏21,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
طبقه
1
به نام خدا...

#کد 13118

✅️فایل نوساز و بی نظیر در محدوده کلاهدوز

✅️153 متر خوش نقشه و قابل چیدمان

✅️غرق نور سرتاسر پنجره

✅️3 خواب (دارای خواب مستر)

✅️فول امکانات / کار شده با متریال به روز و درجه یک

✅️طبقه 2 و 3 و 4 موجود / تک واحدی

✅️گرمایش از کف

✅️تراس / انباری

جهت اطلاع از لوکیشن و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.

کارگزاری سراسری عمارت
مشاور خانم روانبخش
کارشناس بازدید آقای دادمحمدی