تائید
فروش مسکونیآپارتمان153متر 3خواب /صفر /تک واحدی /خیابان گل

153متر 3خواب /صفر /تک واحدی /خیابان گل

1 هفته پیش در ارشاد

متراژ
153
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و احترام

✅153متر 3خواب /صفر و کلید نخورده

✅ یک خواب مستر

✅تک واحدی

✅آسانسور 6نفره گلد

✅پارکینگ اختصاصی

✅انباری ✅تراس

✅کابینت چوب با روکش اورتان /گاز رومیزی /هود لمسی

✅آشپزخانه کثیف (مطبخ)

✅سرمایش و گرمایش : هواساز

♦️ساختمان شرقی و غربی :
♦️پذیرایی /آشپزخانه/مطبخ و هر 3خواب آفتابگیر ♦️

♦️طبقه 4 و5فروشی میباشد ♦️

✅لوکیشن :اول خیابان گل

✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
املاک گوهرشاد (سیدعلی موسوی )
آدرس دفتر : توفیق /بازار محله توفیق
حدفاصل توفیق 16 و18
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
ما متفاوت هستیم (تعهد و تخصص و صداقت )
مشاور ملکی
کارشناس ارشد حقوق خصوصی