تائید
فروش مسکونیآپارتمان153متر سه خواب دانش آموز فول امکانات شکار

153متر سه خواب دانش آموز فول امکانات شکار

1 روز پیش در دانشجو

متراژ
153
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,718,000 تومان
طبقه
3
دانش آموز
سند ششدانگ ملکی
4 طبقه 4واحد شمالی
طبقه 3
پیلوت خالی
فول امکانات آسانسور پارکینگ انباری
قبل معلم قیمت20
همکاری نداریم باتشکر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مسکن کارن بین دانش آموز۱۱و۱۳