تائید
فروش مسکونیآپارتمان153متر/پی،شفروش/نزدیک خیابان/پردیس

153متر/پی،شفروش/نزدیک خیابان/پردیس

4 روز پیش در کرمانشاه

متراژ
153
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,091,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام الله
املاک امپراطور تقدیمتان میکند
یک واحد آپارتمان شهرک پردیس
جنوبی تک واحد. بهترین طبقات
______________
✳️153متری 3 خواب پلان مهندسی
✳️زیبا از هر نظر
✳️بصورت پیشفروش از پروژه های آینده دار از ✳️بهترین و خوش نام ترین سازنده پردیس
✳️تعهد،صداقت و سرعت عمل از خصوصیات بارز این سازنده توانا میباشد
______________
✔️شرایط پرداخت✔️
✴️5 ملیارد پای قرار داد
✴️800 میلیون هنگام تحویل
✴️700 میلیون زمان انتقال سند
✴️ما بقی طبق توافق طی 4 قسط
_____________
لطفا جهت تکمیل اطلاعات و معرفی کامل
بصورت حضوری تشریف بیارید دفتر
به علت تعداد بالای تماس تلفنم
واقعا از پاسخگویی معذورم
______________
آدرس دفتر
شهرک پردیس کوچه 213 روبه رو موبایل عزیزی
⚜️املاک بزرگ امپراطور⚜️
______________
کارشناس و متخصص امور ملکی
✳️علی پاک نیت✳️