تائید
فروش مسکونیآپارتمان154متر2خواب/فول/قدرالسهم بالا/شهرآرا

154متر2خواب/فول/قدرالسهم بالا/شهرآرا

21 ساعت پیش در شهرآرا

متراژ
154
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
‏39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏253,246,000 تومان
طبقه
2
✴️املاک بزرگ اسکار ✴️

☑️فوری فوری فوری

☑️154متر3خواب استاندارد

☑️پارکینگ انباری آسانسور بالکن

☑️سالن بسیار بزرگ و خوش نقشه

☑️محوطه مشجر و بسیار زیبا

☑️ دارای 3پارکینگ

☎️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

✴️مشاور فعال منطقه خانم بینا ✴️