تائید
فروش مسکونیآپارتمان154مترسندتک برگ کاخ برج برند

154مترسندتک برگ کاخ برج برند

2 روز پیش در دریاچه شهدای خلیج فارس

متراژ
154
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏46,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
طبقه
بالاتر
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
30
✴️✴️به نام خداوند روزی دهنده✴️✴️

سلام متقاضی عزیز

✳️✳️سردار هستم مشاور تخصصی آپارتمان خوشحال میشم برای خرید ملک کمکتون کنم✳️✳️

❗❗آپارتمان 4سال ساخت❗❗
⛔لوکیشنی دنج و آرام دورازآلودگی وترافیک ⛔

160مترسه خواب مستر
پلن مهندسی بدون پرتی وستون
آشپزخانه باب سلیقه بانوی ایرانی با کابینت های مدرن
پنجره های قدی نورگیرعالی
طبقات بالا
کم واحد
متریال قوی با رزومه شناخته شده
لابی مجلل بالابی من24ساعته
دارای آسانسوروپارکینگ
مشاعات فعال ومجهز آبی
دسترسی آسان به تمامی مراکزخرید واتوبانها ومترو

خانم سردار