تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر 3 خواب با 130متر حیاط در اختیار زعفرانیه

155 متر 3 خواب با 130متر حیاط در اختیار زعفرانیه

13 ساعت پیش در زعفرانیه

متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏120,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏774,193,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
شما لیاقت بهترین واحد هارو داری پس با من در تماس باش
فقط کافیه سلیقتو بدونم

✅️155متر
✅️3 خواب مستر
✅️سالن اجتماعات
✅️130 متر بالکن قابل چیدمان
✅️نور گیر عالی
✅️روف گاردن
✅️2 پارکینگ سندی
✅️لابی و لابی من 24 ساعته
✅️سند تک برگ بدون ریشه
✅️طبقه اول روی لابی
✅️تک واحدی
مگه داریم واحد انقدر خوش نقشه و بینقص
عکس و فیلم خود واحد براتون ارسال میشه لطفا همکار تماس نگیره
کمیسیون با احترام 1 درصد

بازدید=خرید
⬇️ارادتمند شما عزیزان⬇️
محمد علی اقبال