تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر 3خواب شهر زیبا

155 متر 3خواب شهر زیبا

2 روز پیش در ارم

متراژ
155
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏29,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,322,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
155 متر 3خواب شهر زیبا

واحدی بینظیر درمنطقه

ملک از دوطرف نور مستقیم ویوابدی بدونه مشرف

سالن سراسر پرده خور

سالن واتاق خواب بزرگ مناسب برای هرچیدمانی

بالکن اختصاصی 15 متر

90 متر قدرالسهم

محله دنج و آرام

پارکینگ و انباری و بالکن بزرگ

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

املاک بزرگ اوپال

بیات