تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر تکمیل ویو دلباز کاری از سازنده بنام زرگری

155 متر تکمیل ویو دلباز کاری از سازنده بنام زرگری

1 هفته پیش در زرگری

متراژ
155
ساخت
1404
قیمت کل
‏42,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏275,161,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
درود فراوان
____________________________
◽یک دستگاه آپارتمان نوساز و صفر
◽موقعیت کوچه خوب کم تردد
☀ طبقه 2 با نورگیری عالی
مستر دار
دونبش نور با پنجره های قدی
بسیار دلباز و غرق نور
بشدت خوش نقشه سالن 40 متری
خواب های بزرگ و مستر دار
تکمیل شده شخصی با بهترین متریال
نما و طراحی مدرن و شیک
____________________________
مشاور امور ملکی شما (رفیع زاده)