155 متر سه خواب مستر دار نور جنوب زنبق کلید نخورده
1 هفته پیش در فرهنگ شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
35,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
229,677,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
با سلام
⚜️اکازیون ترین واحد منطقه⚜️
▪️تاپ لوکیشن فرهنگ شهر زنبق▪️
__________
155 متر سه خواب سالن بزرگ
زارع
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.