تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر شمالی جنوبی فول امکانات فاز 2

155 متر شمالی جنوبی فول امکانات فاز 2

3 روز پیش در مهرشهر - فاز ۲

متراژ
155
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏25,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏167,096,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
1000 متر زمین 12 واحد
155 متر شمالی جنوبی رو به آفتاب
دو تراس کاربردی
3 خواب خوش نقشه
استخر سونا جکوزی
سالن اجتماعات
سالن ورزش
لابی
سرایداری 24 ساعته