تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متری برج ایزد یار طبقات میانی

155 متری برج ایزد یار طبقات میانی

1 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
155
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏232,258,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
155 متر
طبقات میانی
یکی از لوکس ترین برج های منطقه
با متریال فوق العاده
لوکیشن بسیار عالی
3خواب
لابی من 24 ساعته
مشاعات آبی فول
سالن فوتسال
محوطه بسیار خوب
دسترسی به دریاچه پیاده 2 دقیقه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس دپارتمان طهران ۲۲