تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متری دلباز/کم واحد/مهرشهر

155 متری دلباز/کم واحد/مهرشهر

2 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۱

متراژ
155
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏23,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,193,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
.
❇️با خدا باش و پادشاهی کن❇️

⚜️بابک قدمایی⚜️

✅ رو به نما
✅پذیرایی بزرگ
✅ آشپزخانه بانو پسند
✅ 3 خواب
⭕سند تک برگ
⭕ در کل 6 واحد در 600 متر زمین
✅جکوزی داخل واحد
.
⛔مشاورین محترم ، از همکاری معذوریم ⛔

⚜️ بابک قدمایی ⚜️
املاک تندیس