تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر / تاپ لوکیشن / نوساز/ سه خوابه /اندیشه

155متر / تاپ لوکیشن / نوساز/ سه خوابه /اندیشه

3 روز پیش در فاز 1

متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,290,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️فرصتی استثنایی برای خرید خانه رویا هایتان و سرمایه گذاری حتی اگر کسری بودجه داری نگران نباش وام و رهن بر عهده ماست⭕️

⭕️ما شما را خانه دار میکنیم⭕️

مشخصات ملک :
آپارتمان 155متر خوش نقشه
نما مدرن

⭕️واحدی بی همتا در منطقه مناسب سکونت و سرمایه گذاری⭕️

برای بازدید و اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید
⚜️خانم فکری هستم مشاور همراه شما در مسیر خریدی آسان و مطمعن ⚜️
ساعت پاسخگویی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 11شب⏰️