تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر تکواحدی شیک ملاصدرا شیراز

155متر تکواحدی شیک ملاصدرا شیراز

2 هفته پیش در شیرازی

متراژ
155
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏36,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏237,741,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
ساختمانی تکواحدی و بسیار دنج و کم جمعیت . مدیریت و رسیدگی منظم و مرتب .
پارگینگ انباری آسانسور بالکن
(((( سینا . املاک سامان ونک )))))